NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Schedule
oc: Planning

en: Current
oc: Actual

en: State
oc: Estat

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Draft
oc: Borrolhon
