NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Current
ro: Actual

en: State
ro: Status

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Draft
ro: Proiect
