NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Current
ta: தற்சமய

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே
