NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: State
th: รัฐ

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่
