NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Schedule
uk: Розклад

en: Current
uk: Поточна

en: State
uk: Стан

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Draft
uk: Чернетка

en: draft
uk: чернетка
