NodeStream Core (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (78 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: All blogs
bo: ཟིན་བྲིས་ཡོངས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Page elements
bo: དྲ་ངོས་གྲུབ་ཆ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Equal
bo: འདྲ་མཉམ

en: Polls
bo: འདེམས་བསྐོ

en: Not equal
bo: འདྲ་མཉམ་མ་རེད

en: Use context keywords
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་སྤྱོད་པ

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་དག་ནང་དོན་འདིའི་ནང་དུ་བརྗེ་ངེས།

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Control access by string match.
bo: ཆ་མཚུངས་བའི་ཚིག་ཕྲེང་ལ་བསྟུན་ནས་བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
bo: གལ་སྲིད་ཚད་ལྡན་བརྗོད་ཚུལ་ཞིག་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་ན། གསེག་ཤད་མཐའ་སྐོར་བའི་ནང་དུ་དཔེ་དབྱིབས་འཇུག་དགོས་པ། དཔེར་ན་<em>/foo/</em>ལྟ་བུ། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་གསེག་ཤད་བསྡུར་བ་བྱེད་དགོས་ཚེ་རྟགས་གཞན་ཞིག་སྤྱད་ནས་དཔེ་དབྱིབས་མཐའ་སྐོར་དགོས། དཔེར་ན་@ལྟ་བུ། See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex ཚད་ལྡན་བརྗོད་ཚུལ་གྱི་ཡིག་ཆ་</a>ནས་དེ་ལས་མང་བར་གཟིགས།

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་དག་ནང་དོན་འདིའི་ནང་དུ་བརྗེ་ངེས། གསལ་འདེབས། CCK ཡི་གནས་ཁོངས་དེ་གནད་ཚིག་གི་དཔེ་དབྱིབས་<em>%node:field_name-formatted</em>ལྟར་སྤྱོད་དགོས།

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་དག་ནང་དོན་འདིའི་ནང་དུ་བརྗེ་ངེས། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་མཚོན་གྲངས་ཀྱི་མ་དཔེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚེ་དེ་ལས་མང་བའི་གནད་ཚིག་སྤྱོད་ཐུབ། http://drupal.org/project/token ལ་གཟིགས་རོགས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
