NodeStream Core (7.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Articles
si: ලිපි

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
