NodeStream Core (7.x-2.0-alpha11) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
