NodeStream Core (7.x-2.0-alpha11) - en to ps translation catalogue (43 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Log in
ps: ننوتون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Results
ps: پایلې

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Text formats
ps: متن بڼې
