NodeStream Core (7.x-2.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Published
ast: Espublizáu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Navigation
ast: Navegación

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Log in
ast: Entrar

en: Blog
ast: Blogue

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Less than
ast: Menor que

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Results
ast: Resultaos
