NodeStream Core (7.x-2.0-alpha12) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
