NodeStream Core (7.x-2.0-alpha12) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Media
th: สื่อ

en: Advertisement
th: โฆษณาสิ่งพิมพ์

en: Navigation
th: นำทาง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Blog
th: บล็อก

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Polls
th: แบบสำรวจ

en: Media Styles
th: ลักษณะของสื่อ
