NodeStream Core (7.x-2.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Navigation
bg: Навигация

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Less than
bg: По-малко от

en: Right
bg: Дясно

en: Results
bg: Резултати

en: Products
bg: Продукти

en: Apply
bg: Търси

en: Not translated
bg: Непреведено

en: Bloggers
bg: Автори

en: Polls
bg: Анкети

en: Text formats
bg: Входни формати
