NodeStream Core (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (39 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: read more
bs: pročitaj sve

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Date format
bs: Format datuma

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Topics
bs: Teme

en: Topic
bs: Tema

en: Results
bs: Rezultati

en: Style
bs: Stil

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Post date
bs: Datum objave

en: Polls
bs: Ankete
