NodeStream Core (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Results
my: ရလဒ်

en: ,
my: .

en: About
my: အကြောင်း

en: Page elements
my: စာမျက်နှာတစ်ခုအား တည်ဆောက်ထားသည့် အစိတ်အပိုင်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
