NodeStream Core (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: read more
ug: داۋامى

en: blog
ug: بلوگ

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Blog
ug: بلوگ

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Topic
ug: تېما

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Caption
ug: تېما

en: Results
ug: نەتىجە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Polls
ug: سايلاملار

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
