NodeStream Core (7.x-2.0-alpha5) - en to et translation catalogue (86 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Region
et: Regioon

en: Updated
et: Uuendatud

en: read more
et: loe edasi

en: blog
et: blogi

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Module
et: Moodul

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Term
et: Termin

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Navigation
et: Menüü

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Attachments
et: Manused

en: Features
et: Omadused

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Results
et: Tulemused

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Products
et: Tooted

en: Credit
et: Kreedit

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Equal
et: Võrdne

en: Polls
et: Küsitlused

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Asc
et: Kasvav

en: One column
et: Üks veerg

en: Master
et: Peamine
