NodeStream Core (7.x-2.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (83 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Region
eu: Atal

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: blog
eu: bloga

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Term
eu: Termino

en: Width
eu: Zabalera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Blog
eu: Bloga

en: Order
eu: Ordena

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Results
eu: Emaitzak

en: All blogs
eu: Blog guztiak

en: Style
eu: Estiloa

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Page elements
eu: Orrialdearen elementuak

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Upload date
eu: Data igo

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Polls
eu: Inkestak

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Asc
eu: Goraka

en: node/[nid]
eu: nodoa/[nid]
