NodeStream Core (7.x-2.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: read more
mg: tohiny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Navigation
mg: Fitondrana
