NodeStream Core (7.x-2.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Navigation
mk: Навигација

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
