NodeStream Core (7.x-2.0-alpha6) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
