NodeStream Core (7.x-2.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Region
kk: Аумақ

en: read more
kk: Толық оқу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Navigation
kk: Навигация

en: Blog
kk: Блогі

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Less than
kk: Кіші

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Polls
kk: Дауыс берулер
