NodeStream Core (7.x-2.0-alpha8) - en to km translation catalogue (57 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Field
km: វាល

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Order
km: លំដាប់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: About
km: អំពី

en: Polls
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Enabled modules: %modules
km: បាន​បើក​ម៉ូឌុល ៖ %modules
