NodeStream Core (7.x-2.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (88 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Field
oc: Camp

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: read more
oc: ne legir mai

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Module
oc: Modul

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Published
oc: Publicat

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Term
oc: Tèrme

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Order
oc: Òrdre

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Topic
oc: Subjècte

en: Equal to
oc: Egal a

en: Less than
oc: Inferior

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Results
oc: Resultats

en: All blogs
oc: Totes los blogs

en: Style
oc: Estil

en: Credit
oc: Crèdit

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Apply
oc: Aplicar

en: Form
oc: Formulari

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Page elements
oc: Elements de la pagina

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Equal
oc: Égal

en: Polls
oc: Sondatges

en: Not equal
oc: Diferent

en: Use context keywords
oc: Utilizar des mots claus contextuals

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
oc: Se marcat, los mots claus contextuals seràn substitués a aqueste contengut.

en: Substitutions
oc: Substitucions

en: @identifier: @title
oc: @identifier : @title

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Control access by string match.
oc: Contraròtle l'accès per concordance des cadenas (de caractèrs).

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
oc: Se utilizatz una expression régulara, vos cal placer lo motif entre les barres obliques coma aquò: <em>/foo/</em>. Se vos cal comparer amb des barres obliques podètz utilizar un autre caractèr per enfermer lo motif, tal coma @. Veire <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">la documentacion de PHP sus las expressions régularas</a> per mai d'informacions.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
oc: Se seleccionat, los mots-clefs del contèxte seràn substitués dins aqueste contengut. Notatz que los camps CCK pòdon èsser utilizats coma mots-clefs utilisant un motif tal coma : <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
oc: Se seleccionat, los mots-clefs del contèxte seràn subtitués dins aqueste contengut. Plus de mots-clefs seràn disponibles se installatz lo modul Token, veire http://drupal.org/project/token.

en: Master
oc: Maître
