NodeStream Core (7.x-2.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (35 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Polls
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་
