NodeStream Core (7.x-2.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Tags
sk: Značky

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Field
sk: Pole

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Module
sk: Modul

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: Published
sk: Zverejnené

en: File name
sk: Názov súboru

en: Term
sk: Termín

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Less than
sk: Menší ako

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Results
sk: Výsledky

en: Style
sk: Štýl

en: Promotions
sk: Akcie

en: Promotion
sk: Akcia

en: Products
sk: Produkty

en: Credit
sk: Kredit

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Polls
sk: Ankety

en: Library
sk: Knižnica

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Asc
sk: Vzostupne
