NodeStream Core (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Log in
am: ግባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
