NodeStream Core (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Module
gl: Módulo

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Published
gl: Publicado

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Term
gl: Termo

en: Media
gl: Medios

en: Navigation
gl: Navegación

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Less than
gl: Menor que

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Apply
gl: Aplicar

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Translation status
gl: Estado da traducción

en: Form
gl: Formulario

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Polls
gl: Enquisas

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: User %name successfully logged in.
gl: O usuario %name iniciou sesión sen problemas.

en: Text formats
gl: Formatos do texto
