NodeStream Core (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Published
lv: Publicēts

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Tools
lv: Rīki

en: Operator
lv: Operators

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Form
lv: Forma

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Markdown
lv: Iezīmēšana

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Polls
lv: Aptauja

en: Library
lv: Bibliotēka

en: User %name successfully logged in.
lv: Lietotājs %name veiksmīgi pieslēdzis.

en: Text formats
lv: Teksta formāti
