NodeStream Core (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (41 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь

en: Polls
mn: Санал асуулгууд

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
