NodeStream Core (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Main
ca: Principal

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page
ca: Pàgina

en: Module
ca: Mòdul

en: Footer
ca: Peu

en: Inline
ca: En línia

en: Published
ca: Publicat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Term
ca: Terme

en: Media
ca: Multimèdia

en: Terms
ca: Termes

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Navigation
ca: Navegació

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Log in
ca: Entra

en: Blog
ca: Bloc

en: Tools
ca: Eines

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Less than
ca: Més petit que

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Not translated
ca: Sense traduir

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Translation status
ca: Estat de la traducció

en: Form
ca: Formulari

en: Blog posts
ca: Entrades de blog

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Polls
ca: Enquestes

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
ca: Configureu com s'ha de mostrar l'etiqueta. Aquesta opció no té cap efecte quan l'opció "Sobreescriu el títol" està habilitada. En comptes d'aquest, es mostra el títol del bloc especificat.

en: Library
ca: Biblioteca

en: User %name successfully logged in.
ca: L'usuari %name ha iniciat sessió amb èxit.

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Field translation
ca: Traducció de camp

en: One column
ca: Una columna

en: Master
ca: Mestre
