NodeStream Core (7.x-2.0-beta4) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Blog
ky: Блог
