NodeStream Core (7.x-2.0-beta4) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: About
se: Birra
