NodeStream Core (7.x-2.0-beta5) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Blog
ta: வலைப்பு
