NodeStream Core (7.x-2.0-beta6) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
