NodeStream Core (7.x-2.0-beta6) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Footer
sr: Подножје

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Branding
sr: Брендирање
