NodeStream Core (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
