NodeStream Core (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Footer
nn: Botntekst

en: Published
nn: Publisert

en: Terms
nn: Termar

en: Navigation
nn: Navigering

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Log in
nn: Logg inn

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Less than
nn: Mindre enn

en: Credit
nn: Kreditt

en: Apply
nn: Bruk

en: Bloggers
nn: Bloggarar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Polls
nn: Avstemmingar

en: Library
nn: Bibliotek
