NodeStream Core (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Articles
pl: Artykuły

en: Tags
pl: Tagi

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Main
pl: Główne

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Module
pl: Moduł

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: Przed polem

en: Published
pl: Opublikowane

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Term
pl: Termin

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Equal to
pl: Równe z

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Caption
pl: Podpis

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Promotions
pl: Promocje

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: Translation status
pl: Status tłumaczenia

en: Form
pl: Formularz

en: Bloggers
pl: Bloggery

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: About
pl: O stronie

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Page elements
pl: Elementy strony

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Equal
pl: Równe

en: Polls
pl: Ankiety

en: Naked
pl: Nago

en: Not equal
pl: Nierówne

en: Use context keywords
pl: Użyj słów kluczowych z kontekstu

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
pl: Po zaznaczeniu słowa kluczowe z kontekstu zostaną podmieniane w treści.

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Field label
pl: Etykieta

en: Library
pl: Biblioteka

en: User %name successfully logged in.
pl: Użytkownik %name pomyślnie zalogowany.

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: Control access by string match.
pl: Kontrola dostępu na podstawie pasującego napisu.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
pl: Jeśli zaznaczone, słowa kluczowe kontekstu będą w tej zawartości zastąpione. Zauważ, że pola CCK mogą używać słów kluczowych wykorzystując wzorce takie jak <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Field translation
pl: Tłumaczenie pola

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Facts
pl: Fakty

en: Master
pl: Główny

en: Advertisements
pl: Ogłoszenia

en: Related articles
pl: Powiązane artykuły

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji
