NodeStream Core (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Blog
sq: Ditari

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: About
sq: Informacione

en: Polls
sq: Sondazhe
