NodeStream Core (7.x-2.0-rc2) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
