NodeStream Core (7.x-2.0-rc2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ
