NodeStream Core (7.x-2.0-rc3) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Navigation
af: Navigasie

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Less than
af: Kleineras

en: Apply
af: Pas toe

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Contributors
af: Bydraers

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
