NodeStream Core (7.x-2.0-rc5) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Media
hy: Մեդիա

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Left
hy: Ձախ

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Polls
hy: Հարցումներ
