NodeStream Core (7.x-2.0-rc5) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
