NodeStream Core (7.x-2.0-beta6) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Inline
az: Xətdə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File name
az: Fayl adı

en: Term
az: Termin

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User login
az: Loqin

en: Log in
az: Loqin

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Less than
az: -dən az

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translation status
az: Tərcümə statusu

en: Form
az: Forma

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Text formats
az: Mətn formatları
