NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: blog
ar: مدونة

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Products
ar: المنتجات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
