NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: read more
es: leer más

en: All
es: Todo(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: All blogs
es: Todos los blogs

en: Products
es: Productos

en: Apply
es: Aplicar

en: Blog posts
es: Entradas de blog

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: View panes
es: Paneles de vista

en: Content pane
es: Panel de contenido

en: Master
es: Máster
