NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: read more
hr: iscrpnije

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
