NodeStream blog (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: blog
hy: բլոգ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
